Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zdarma weby neziskovým organizacím

Již pod počátku podnikání v SW branži, kdy jsem vytvořil první weby, jsem zjistil, že kopie a nasazení zaberou chvilku a mnohým lidem, menším firmám a hlavně neziskovým organizacím to velmi může pomoci.

Po více jak 15 letech po prvním nasazení webu jsme ušli douhou cestu, weby jsme zdokonalili a stále poskytujeme všem neziskovým organizacím weby jako sponzorský dar.

Můžete si vybrat na www.publicmc.cz/weby a o vše se postaráme. Jen nám napíšete, co si jak představujete a dle toho pomůžeme zvolit tu nejlepší variantu. 

Podpořili jsme již desítky projektů jako www.divadelniagentura.cz, www.ddlanov.cz, www.nofoot.cz, www.nflepsizivot.cz a další.

--

Pokud potřebuje Vaše organizace web nebo portál (můžete mít i portál, připravili jsme pro Vás několik variant), můžeme na Vaši doménu nasadit tento:  http://fotbal.cloudmc.czhttp://hokej.cloudmc.czhttp://plavani.cloudmc.cz

Vytvořila BusinessMC, Použit redakční systém PublicMC s podporou mediální skupiny MediaMC | Zpravodajství Online | Copyright: BusinessMC 2008-2017