Zavřít nabídku

Nabídka

Webdesign není jen o vzhledu, musí prodávat

 Cílem webu není ohromit ani se chlubit netradičními prvky. Cílem vašeho webu je váš zisk.

 

Znáte ten pocit, když přijdete do restaurace, která je pověstná výjimečnou a exotickou kuchyní, a interiér stojí za starou bačkoru? Představte si podnik, který má špičkového šéfkuchaře, ale sedíte v něm na rozvrzaných židlích a příbory na stole jsou umatlané? Objednáte si v takovém podniku tříchodové menu? Asi těžko.

Můžete mít sebelepší produkt nebo službu, perfektní zákaznický servis a nebo žhavou novinku na trhu – pokud ale neuvítáte svého návštěvníka tak, jak se sluší, nebude vám věřit. Stalo se vám někdy, že jste přišli na e-shop s luxusní kosmetikou, ale stránka vypadala, jako by ji navrhli vývojáři na koleni? Co to vypovídá o obchodníkovi? Myslíte, že mu záleží na tom, abyste se cítili dobře, anebo mu jde jenom o zisk?

Váš web je často první místo, kde vás zákazník poznává. A hodnotí vás. Je jenom na vás, jak se chcete prezentovat. Je jenom na vás, kam vezmete svoji dívku na první rande. Máte možnost ovlivnit to, co si o vás zákazník řekne – a jestli u vás nakoupí.

Proč chtít webdesign právě od nás?

  1. Webdesign navrhujeme s jediným cílem – zvýšit váš zisk.
  2. Jako uznávaní specialisté na informační architekturu, použitelnost a přístupnost jsou námi vytvořené weby vysoce obchodně efektivní.
  3. Naše firma funguje od roku 2001, weby jsme začali vytvářet v roce 1999.
  4. Návrhu webdesignu předchází marketingový rozbor a vytvoření informační architektury. Díky tomu, že se webdesign nevytváří jenom grafik, prodávají našim klientům mnohem více.
  5. Již při návrhu interně testujeme použitelnost s cílem zvýšit efektivnost webových stránek. Pro náročné klienty provádíme i hloubková testování.
  6. Součástí tvorby každého webu je i optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  7. Návrhem webdesignu naše služby zdaleka nekončí. Pomůžeme vám s klasickým marketingem, internetovým marketingem, optimalizací pro vyhledávače (SEO)nebo komplexním public relations.

Proč je webdesign důležitý?

  • Webové stránky jsou místem prvního kontaktu se zákazníkem.
  • Je-li webdesign nepřehledný, nepochopitelný nebo nedůvěryhodný, váš potenciální zákazník odchází.
  • Konkurence je jen jedno kliknutí od vás. Proto musí webdesign nejen zaujmout, ale také přivést akci – většinou se jedná o nákup.

Neztrácejte zákazníky kvůli zastaralému a neefektivnímu webu. Dle Carletonské Univerzity zhodnotí návštěvník stránku již za 50 milisekund.

Kanceláře máme v těchto městech: Praha, Brno.

Webdesign nevytváří jen grafik. Na návrhu se podílí také odborníci na použitelnost, přístupnost a informační architekturu.

Pro jaké klienty jsme webdesign dělali

Kontakt

Business Marketing & Consulting s.r.o.

Vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 177068

 

IČ: 24817741, DIČ: CZ24817741

 

Bankovní spojení:

RB:  7575281001 / 5500

 

Kontaktovat nás můžete telefonem, mailem, skype, icq, na facebooku, twitteru, MSN

 


Kontaktní formulář

Kontaktovat nás můžete telefonem, mailem, skype, icq, na facebooku, twitteru, linkedIn

 
 
tel.:  + 420 773 584 202 ,  203
 
obchod@businessmc.cz, www.facebook.com/shopmc, www.twitter.com/businessmccz, http://www.linkedin.com/businessmc